Aktualności

Na jakie okazje posłużą upominki firmowe?

Obdarowywanie prezentami jest bardzo miłe, jednakże nie odbywa się każdego dnia. Można wskazać kilka okazji (...)

czytaj więcej

Jak poprawić nawet najgorszy dzien?

Życie żadnego człowieka nie jest usłane różami, dlatego warto uczynić wszystko, żeby nawzajem sprawiać sobie drobne upominki (...)

czytaj więcej

Prezenty firmowe

Prezenty dla kontrahentów muszą być przemyślane, ładnie się prezentować, a także stanowić niewątpliwą reklamę firmy. (...)

czytaj więcej

Prezenty firmowe – gest dobrego pracodawcy

W Polsce role na rynku pracy zdecydowanie się odwróciły i sytuacja wygląda całkiem inaczej niż jeszcze kilka bądź kilkanaście lat temu. (...)

czytaj więcej

Jak nie dać się zwariować

W firmach, szczególnie dużych korporacjach ludzie rzadko przyjaźnią się ze sobą, gdyż panuje między nimi konkurencja o lepszą pozycję (...)

czytaj więcej

Jak urozmaicić dzień w pracy?

Jedni lubią swoją pracę, inni delikatnie mówiąc za nią nie przepadają. Spędza się w niej ogromną część swojego życia, warto więc uczynić (...)

czytaj więcej

Czy istnieje jeden sprawdzony prezent na wszystkie okazje?

Okazji każdego roku jest wiele, jednakże na każdą z nich pragniemy ofiarować coś oryginalnego, coś co się przyda oraz sprawi radość (...)

czytaj więcej

Prezenty na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas każdego roku. Ludzie, którzy od lat byli skłóceni, wyciągają do siebie rękę na zgodę (...)

czytaj więcej

Upominki i prezenty

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że najważniejsza w życiu jest rodzina oraz przyjaciele. Możesz być najbogatszym człowiekiem świata, ale bez osób, które kochasz, tak naprawdę jesteś nikim (...)

czytaj więcej

A co gdy nie masz prezentu?

W natłoku zajęć i obowiązków, które występują w Twoim życiu czasem zapominasz nawet o najbardziej oczywistych sprawach. Codziennie kursujesz między pracą i domem (...)

czytaj więcej