Praca

Nasza firma to Zespół opierający się na doświadczonych specjalistach z różnych obszarów naszej działalności. W naszym zespole widzimy każdego kto posiadając określone umiejętności, potrafi wykazać się zaangażowaniem i nie szablonowym myśleniem we własnej dziedzinie. Każda osoba, która zasila nasz zespól, wnosi ze sobą inną wiedzę, doświadczenia i umiejętności, wzbogacając nasze zasoby. W zamian otrzymuje potencjał firmy, której znaczący udział w rynku jest potwierdzany od kilkunastu lat. Poszukujemy osób, które mają określone cele i pragną dążyć do ich realizacji. Cenimy wyobraźnię i otwartość umysłu ,ale również gotowość do wytrwałej pracy, która jest niezbędna do zrealizowania wszelkich, nawet najbardziej szalonych koncepcji. Oferujemy możliwość współpracy na elastycznych zasadach, które umożliwiają samorealizację, naukę i osiąganie satysfakcji finansowej. Nie musisz pracować z nami 8 godzin dziennie. Zależny nam na tym , co wniesiesz do rozwoju naszej Firmy i zadań powierzonych przez naszych klientów. Jeżeli podzielasz nasze zdanie aplikuj na poniższe stanowisko.

Informacje dodatkowe:

  1. Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej Firmie zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem „ Oświadczam, że zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz.U.Z 1009R. NR.133 POz. 882) o Ochronie Danych Osobowych, Wyrażam zgodę na przechowywanie , przetrwarzanie oraz przesyłanie moich danych osobowych” na adres (tu proszę wpisać odpowiedni dla strony) lub bezpośrednio na adres Firmy z dopiskiem REKRUTACJA
  2. Zgłoszenia można przesyłać przez cały rok. Jeśli nie odpowiemy na przesłaną nam aplikację od razu, zatrzymamy twoje dane w naszej bazie kandydatów i skontaktujemy się w trakcie procesu rekrutacji.
  3. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji w drodze korespondencji e-mail. Postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym możliwym terminie.
  4. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje
  5. Nadesłanych materiałów nie zwracamy
  6. Wszystkim kandydatom zapewniamy absolutna dyskrecję.

Aktualnie poszukujemy

Przedstawiciel Handlowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Oczekujemy

Oferujemy